הבדיקה שכל אישה חייבת לעשות בנוסף לבדיקה לסרטן השד

חודש אוקטובר השנה מסמל עבור רובנו את תקופת החגים - ארוחות משפחתיות, בילויים עם חברים, חודש של יחד, של טיולים וצחוקים.

אבל עבור 23,969 נשים בישראל החגים הם בסימן של מאבק – מאבק בסרטן השד, מחלה האחראית לכשליש ממקרי הסרטן החדשים בכל שנה מכלל הנשים.

חודש אוקטובר הוא חודש המודעות הבינלאומי לקידום המאבק בסרטן השד, מחלה האחראית לכשליש ממקרי הסרטן החדשים בכל שנה מכלל הנשים. עם זאת, הנתונים של האגודה למלחמה בסרטן מעודדים: ישנה עלייה בגילוי המוקדם של סרטן השד בישראל. כ-64% מכלל החולות החדשות אובחנו בשלב מוקדם, מה ששיפר פלאים את אחוזי ההחלמה.


אז מה הדבר שאת חייבת לעצמך?

תשאלי את סוכנת הביטוח שלך מה זה ביטוח מחלות קשות, ואיך היא הוא יכולה לעזור לך.


אוויר לנשימה: ביטוח מחלות קשות

בשונה מביטוחי בריאות רגילים, מטרת ביטוח מחלות קשות היא לתת סכום פיצוי בתשלום אחד, אשר ישמש את החולה לכל דבר שהיא זקוקה לו.

דמייני לך שלצד המשבר של גילוי המחלה, הסבל מתסמיניה, ההתמודדות עם תופעות הלוואי של הטיפול ושיבוש עד הפסקה של עבודה שלך ושל בן/בת זוגך, תצטרכי גם למצוא דרך לממן נסיעות לבתי החולים, אוכל בחוץ ובייביסיטר לילדים בעקבות נסיעות אלה. רוב ההוצאות האלה לא ממונות על ידי אף גורם, ועל מנת להגיש תביעה על אובדן כושר עבודה עליך קודם להיות שלושה חודשים באובדן כושר עבודה וללא הכנסה.

אם לא חסכת מראש סכום מכובד בקרן החירום, את עלולה למצוא את עצמך נכנסת לחובות ולוקחת הלוואות בתנאים גרועים מאוד, אשר רק יעמיקו את הצרה הכלכלית שלך.

בזכות הפיצוי החד-פעמי שמקבלת רק מי שמבוטחת בביטוח מחלות קשות, ראיתי משפחות ניצלות מקריסה כלכלית, ורשת הביטחון הזו מגיעה גם לך.


כמה כסף אוכל לקבל כפיצוי?

בביטוח מסוג מחלות קשות ניתן לרכוש סכום פיצוי של עד 600,000 ₪.

במקרה ביטוח ראשון (כלומר, הפעם הראשונה שתבקשי את הפיצוי מהביטוח) התכנית מעניקה פיצוי חד פעמי בגובה 100% מסכום הביטוח שנרכש למבוטחת שלקתה באחת מהמחלות הקשות או באחד מהאירועים הרפואיים הקשים הנכללים בכיסוי.

במידה ותצטרכי להשתמש בביטוח זה פעם שניה, יתכן ותהיי זכאית לפיצוי כספי נוסף בגובה 100% מסכום הביטוח שנרכש, בכפוף להוראות הפוליסה.


האם ביטוח מחלות קשות מתאים גם לגיל השלישי?

ניתן לרכוש פוליסה מסוג זה עד גיל 65, והיא תישאר פעילה עד גיל 75. בגיל 70-75 סכום הביטוח יקטן ב-50% והתשלום החודשי ישתנה בהתאם.


האם הביטוח תקף מהיום הראשון שהפעלתי אותו?

לא. קיימת תקופה אכשרה, או במילים פשוטות, תקופת המתנה, של 90 יום מיום הפעלת הביטוח ועד שניתן לתבוע את הפוליסה בגין מקרה ביטוח ראשון.

מרגע שהסתיימה תקופת האכשרה ובמקרה של גילוי מחלה קשה, צריכה החולה להודיע לחברת הביטוח על כך בכתב ולהעביר מסמכים רפואיים על גילוי המחלה על מנת לקבל את הפיצוי שמגיע לה.


מועיל גם למשפחות שחיות ברווחה כלכלית

חולות שנאלצו להפעיל את הביטוח הזה מעידות שסכום הכסף אשר קיבלו מחברת הביטוח היה להן לעוגן כלכלי ועזר לעבור תקופה קשה של מצוקה נפשית וכלכלית.

גם משפחות שחיות ברווחה כלכלית ויכולות להתמודד עם ההוצאות הכרוכות בתהליך גילוי המחלה והחודשים הראשונה שלה, מעידות על כך שהן עשו שימוש בכסף שקיבלו לדברים אחרים שנועדו לשמח את החולה בתקופה כל כך קשה, והרי ידוע כבר מזמן שמצב רוח טוב ואופטימיות תורמים לא מעט לתהליך ההחלמה.


שבי עם סוכנת הביטוח שלך ותבנו מטרייה ביטוחית במסגרת התקציב העומד לרשותך, הכוללת גם ביטוח למחלות קשות ומחלות סרטן. הביטוח הזה הוא לא רק רשת הביטחון שלך אלא גם של המשפחה שלך.


לסיכום, ביטוח או לא ביטוח, העיקר הוא שתקבלי את ההחלטה הנכונה ותלכי להיבדק! גילוי מוקדם מציל חיים.


הפוסט נכתב בשיתוף עם יפעת צורי, סוכנת ביטוח ובעלת מיקאדו פיננסים וביטוח, סוכנות המתמחה בבניית מעטפת חיסכון וביטוח תואמת צרכים ותקציב כאשר הלקוחה במרכז ושותפה פעילה, מתוך הבנה ואחריות לעתיד בטוח ושקט.

יפעת הינה חלק מנבחרת המומחיות שלנו ומציעה שירותים מוזלים ללקוחות Bloom מתוך חזון להנגיש ידע ומידע בתחום הביטוח לכמה שיותר נשים.

לתיאום פגישה עם יפעת במחיר מוזל, את מוזמנת ליצור איתנו קשר.


*האמור אינו מהווה ייעוץ או שיווק ביטוח, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיותו ואינו מהווה תחליף לפגישה אישית הניתנת בכפוף לדין, המתחשבת בצרכים והנתונים הייחודיים של כל אדם.

**האמור אינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות ההשקעה או החיסכון בכל מוצר ואינו מהווה תחליף לייעוץ אישי הניתן בכפוף לדין, המתחשב בצרכים והנתונים הייחודיים של כל אדם.

  • Facebook
  • Instagram

בואי נהיה חברות