עמוד נחיתה לפרוייקט צד - בלי תקציב, בלי לתכנת, בלי לעצב

אחת הדרכים להרוויח עוד קצת כסף היא לפתוח עסק מהצד, אפילו תוך כדי משרה מלאה. אם יש לך משהו שאת עוזרת בו בדרך כלל לאחרים, יכול מאוד להיות שאנשים יסכימו לשלם לך כדי שתעזרי להם גם.

למזלנו, היום מאוד קל לפרסם את עצמך באינטרנט, אפילו ללא השקעה כספית בכלל. את לא צריכה להשקיע יותר מכמה שעות להרים עמוד נחיתה (דומה לאתר, רק מצומצם לדף אחד, במטרה לאסוף לקוחות פוטנציאליים) שייראה מקצועי ויעזור לך למשוך לקוחות.

בפוסט הזה נראה לך בכמה שלבים פשוטים איך לבנות את עמוד הנחיתה מההתחלה ועד הסוף.


1. פתיחת חשבון ב-Wix

וויקס היא פלטפורמה יחסית נוחה לבניית אתרים, שלא דורשת שום ידע מוקדם. כל אחת יכולה לפתוח אתר בחינם ולהשתמש בממשק שלהם לעריכתו.

*שימי לב שכדי להוריד את שורת הפרסומת שלהם ולחבר דומיין משלך תצטרכי לעבור לתכנית בתשלום, אבל אם הפרוייקט שלך עוד חדש ואת רוצה לבדוק האם אנשים יתעניינו בו, אולי לא שווה להשקיע את הכסף כבר מהתחלה.הכי קל להתחבר עם גוגל או פייסבוק, אבל תוכלי גם להירשם עם משתמש חדש בלחיצה על Sign Up.
2. בחירת תבנית מוכנה מראש לאתר

תבחרי טמפלייט מוכן מראש שאת אוהבת (שימי לב שאפשר לסנן לפי קטגוריות כמו פרוייקט, חנות אונליין, צילום וכו'. אם תרצי דף נחיתה ולא אתר שלם, תוכלי ללכת ישר לקטגוריית Landing Pages).

https://www.wix.com/website/templates/html/allכדי לראות איך הטמפלייט נראה באתר אמיתי, עמדי עם העכבר עליו ולחצי View.
3. הוסיפי את התוכן שלך

כשבחרת את הטמפלייט שהכי מתאים לך, עמדי עליו שוב עם העכבר ולחצו Edit.

עכשיו יפתח לך העורך של וויקס עם הטמפלייט המוכן. התחילי להחליף תמונות וטקסט בהתאם לפרוייקט שלך.כשתלחצי על תיבת טקסט תוכלי ישר לערוך אותה, לעצב אותה וליישר לימין בכפתור שמסומן פה בתמונהכדי להחליף תמונה לחצי עליה ובתפריט הצף לחצי על Change.

תיפתח לך תיבה נוספת בה תוכלי להחליף את התמונה בתמונה אחרת, צבע אחיד ואפילו וידאו.בחרי Image ובפופאפ שייפתח גררי מהתיקייה את התמונה או שתרצי להעלות.אתרים מומלצים לתמונות חינמיות שחוקי להשתמש בהן (תמיד תוודאי שיש לתמונה רישיון מסחרי):

https://www.pexels.com

https://unsplash.com


4. ודאי שיש דרך ליצור איתך קשר דרך העמוד

הטמפלייט תמיד יכלול אלמנט של הרשמה לרשימת התפוצה או טופס צור קשר, וזה תלוי באופי הפרוייקט שלך מה הכי יעבוד בשבילך.

בלחיצה על Manage Fields תוכלי להוסיף או להחסיר שדות שונים כמו שם, טלפון, אימייל ועוד.
כשתסיימי להוסיף את כל התוכן תוכלי לוודא שהאתר נראה טוב על ידי לחיצה על כפתור Preview בסרגל העליון מימין.אם האתר שלך נראה טוב מוכן לפרסום, לחצי על Publish.

מזל טוב, יש לך עמוד נחיתה!

**האמור אינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות ההשקעה או החיסכון בכל מוצר ואינו מהווה תחליף לייעוץ אישי הניתן בכפוף לדין, המתחשב בצרכים והנתונים הייחודיים של כל אדם.

  • Facebook
  • Instagram

בואי נהיה חברות