איך את יכולה לוודא שאת לא מבזבזת כסף על ביטוח מיותר?

מאיפה להתחיל בכלל?

בטח את חושבת "איףףףף איזה נושא משעמם"...

האמת, גם אותנו הוא משעמם, מה שגורם לנו לעשות את המינימום הנדרש כדי להשיג מקסימום תוצאות, ואנחנו פה כדי לעזור לך להשיג את זה גם.


תביאו לי עט! איפה נרשמים?

באתר "הר הביטוח". הוא נגיש, קליל, וחושף תוך שניות ספורות את כל הביטוחים שלך בטבלה פשוטה. בקלות תראי כמה את משלמת עליהם ותוכלי גם להשוות מחירים!

בקיצור, תוך עשר דקות את עשויה לחסוך כמה מאות שקלים! זה כבר מעניין, נכון?

אז מה בדיוק קורה באתר הזה?

האתר מכיל מידע על כל סוגי הביטוחים. בפוסט הזה נתמקד בביטוח הבריאות שלך, שזה בעצם ביטוח בריאות פרטי. לבד או בהתייעצות עם סוכן הביטוח תוכלי להחליט איזה סל שירותים להוסיף. לדוגמא, ניתן להוסיף כיסוי לתרופות אשר מחוץ לסל התרופות הבסיסי- זה שמאושר כל שנה על ידי משרד הבריאות. תוכלי גם להוסיף כיסוי לניתוחים בחו"ל, סל הריון ועוד.


נשמע פחות מסובך ממה שחשבת, נכון? אז בואי נברר כמה טוב את מכוסה

בדף הכניסה, תחת הכותרת "מה אמצא על שמי", יש הסבר קצר וסרטון הדרכה מהיר. אם את רוצה הסבר על הממשק שלפנייך את יכולה כמובן לצפות בזה. אם לא, נעבור לשלב הבא - לחצי על "חיפוש ביטוחים על שמי". לאחר שתזיני מספר פרטים, יקבל את פנייך עמוד בית מזמין.

כמו גיבורת סרט שלא היה מבייש את הוליווד (או לפחות בוליווד), תעמדי בפני שלוש דלתות וכל דלת בה תבחרי להיכנס תוביל אותך לעתיד אחר:


הדלת הראשונה – להיבהל ולסגור מיד את החלון, להסביר לעצמך שזה היה חוסר שפיות זמני לנסות לעשות סדר בביטוחים שלך, ולהמשיך בחייך כאילו לא היו דברים מעולם. בכנות, לא נאשים אותך אם זו הדלת שתבחרי. אבל בינינו, את כבר מול טבלה שכל כולה עליך, אז לא שווה להשקיע לפחות עוד כמה דקות בעזרת הליווי שלנו? ברור שכן!


הדלת השנייה – להתמודד בעצמך. בטח את חושבת "אבל אין לי מושג בביטוח!", ואת כנראה צודקת. את לא סוכנת ביטוח ולעולם אולי לא תהיי, אבל לעשות השוואה בסיסית של ביטוחים זה ממש לא מדע טילים. פה הר הביטוח בא לעזרתך, בעזרת טיפים שיעזרו לך לזהות ביטוחים מיותרים וחריגות אחרות. חפשי את אייקון ההתראה האדום.

הסתכלי על הטבלה ונסי לזהות משהו שנראה לך חריג, כגון ביטוחים שחוזרים על עצמם או ביטוח שאת לא מודעת אליו או לא מבינה מה הוא נותן לך.


בנוסף, תוכלי לבדוק האם את משלמת מחיר הגיוני. איך? בקלות! לחצי על כפתור השוואת מחירים ובדקי מה חברות אחרות מציעות עבור סוג ביטוח דומה. אולי יש חברה אחרת ששווה לעבור אליה ולהרוויח את אותו הכיסוי בפחות כסף, או שהיא קיבלה ציון טוב יותר במדד השירות.
הדלת השלישית – אם לראות טבלאות ומספרים עושה לך שחור בעיניים, ואת רוצה לעשות את הדבר האחראי אבל זה קצת יותר מידי – עצרי. קחי נשימה עמוקה. ועכשיו, תשלחי מייל לסוכן ביטוח להתייעצות. תוכלי לשאול אותו לגביי הביטוחים שראית בטבלה, לגביי המחירים וכמובן לוודא שאת מבוטחת בנושאים שחשובים לך.


סוכן הביטוח יכול לפעול כעצמאי ואז הוא משווק מספר חברות ביטוח, או תחת בית סוכנים עם סוכני ביטוח נוספים, או כסוכן שכיר בסוכנות ביטוח אחת וספציפית. הכנסותיו של סוכן הביטוח מתבססות על עמלות המתקבלות מחברות הביטוח עצמן, בהתאם למכירות שלו.

המלצה שלנו- בקשי לראות את הרישיון שלו לפני שאת בוחרת בו לנהל את הביטוחים שלך.קדימה, את מוכנה!


להר הביטוח:

https://harb.cma.gov.il


**האמור אינו מהווה ייעוץ או שיווק פנסיוני, המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות ההשקעה או החיסכון בכל מוצר ואינו מהווה תחליף לייעוץ אישי הניתן בכפוף לדין, המתחשב בצרכים והנתונים הייחודיים של כל אדם.

  • Facebook
  • Instagram

בואי נהיה חברות